Werken met weerstand en bevrijding


Lezing voor mensen die met mensen werken

In het werken met mensen richt je je vaak op een onderliggend verlangen naar bevrijding. Dit gaat meestal via de weg van de weerstand en de bijbehorende defensielagen die gedurende het leven zijn opgebouwd. Juist in de kern van deze weerstandslagen liggen de kracht, de verlangens en de zielskwaliteiten van de mens verborgen!

Door de ander met mededogen, kennis en scherpte in contact te brengen met die diepere lagen, komt er positieve energie vrij die leidt tot diepgaande verandering. Dit gaat niet zomaar, de weerstand kan sterk zijn en het kan ontkenning of angst oproepen. Als begeleider vraagt het van je om daar bij te blijven en er ruimte aan te bieden, zodat de diepere lagen aan bod kunnen komen.

Hoe je dat kunt doen, daarover gaat deze lezing. Het gaat over de principes en werking van weerstand en bevrijding, en de verschillende manieren en stappen om hier als begeleider hulp in te bieden.


Startdatum


Het ITIP is aangesloten bij CRKBO, alle opleidingen zijn btw-vrij.

De opleidingen van het ITIP voldoen aan de eisen van het NRTO keurmerk.

ITIP is initiatiefnemer van bezinningstochten.nl

ITIP school voor leven en werk
Marspoortstraat 16
7201 JC Zutphen
telefoon: 0575 - 510 850
e-mail: info@itip.nl
KvK: 11 03 32 79
NL75 TRIO 0379 6845 27

Openingstijden
maandag - donderdag 09.00 - 16.00
vrijdag 09.00 - 13.00

Ontvang jaarlijks het gratis ITIP Magazine