
2-DAAGSE
Zomerdromen
Heb je zin om je twee dagen onder te dompelen in de wereld van jouw dromen? Midzomer is hier een uitgelezen moment voor. Het is de tijd van mijmeren en los zijn van de gebruikelijke besognes. Een tijd om de periode die achter je ligt te overzien en waar je nu staat te herijken.
Vanuit ontspanning en nieuwsgierigheid zullen we kijken naar dromen en zullen we deze boodschappen, die uit je onderbewuste naar boven komen, ontvouwen. We wisselen creatieve oefeningen af met theorie en passen het programma aan jouw mogelijke vragen en wensen tot verdieping aan.
- Je leert je eigen droomthema’s onderscheiden
- Je leert de krachtigste basisregels om zelf met dromen te werken
- Verrassende droomoefeningen die je ook met anderen kunt doen
Eerstvolgende startdata
Duur
2 dagenGroep
Max. 14 deelnemersInvestering
Dromen leren duiden: een innerlijk avontuur
We creëren met elkaar twee inspirerende dagen waarna je meer duidelijkheid hebt over wie je ten diepste bent en wat je verlangens zijn. Zo kan het een bijdrage leveren aan jouw richting in je leven. We werken in een groep met momenten op jezelf, oefeningen in de groep, en uitwisseling een op een. We komen samen op een fijne plek, waar veel ruimte is om buiten te zijn en te genieten.
Mariëlle Borst
Mariëlle Borst is begeleider binnen het ITIP en heeft een speciale passie voor dromen. Zij helpt je te ont-dekken wat een droom jou te zeggen heeft en hoe dromen persoonlijke raadgevers kunnen zijn. Je krijgt contact met je eigen wijsheid en ontvangt hulp van binnenuit voor vragen of thema’s die in je leven spelen. Als kind was Mariëlle al zo enthousiast over dromen, dat het vroeger voor haar ouders nooit nodig is geweest om haar naar bed te sturen. Vanuit dit enthousiasme studeerde ze Psychologie, volgde ze de ITIP Dromenopleiding en sloot zich vervolgens aan bij het ITIP Dreamteam. Dit team heeft gezamenlijk inmiddels online al meer dan 10.000 dromen onderzocht en beantwoord. Mariëlle begeleidt de ITIP Dromengroepen in Leiden en schrijft regelmatig blogs en artikelen voor de ITIP Dromenwebsite Dromenuitleg.nl en het magazine van de Vereniging voor de Studie van Dromen (VSD). In haar praktijk in Leiden biedt Mariëlle naast het begeleiden van mensen met loopbaan- en levensvraagstukken tevens individuele begeleiding op het gebied van dromen en nachtmerries aan.

Investering
Totale kosten 2026
€ 320,-
Inclusief koffie, thee en lunch.
Deze activiteit is CRKBO gecertificeerd en daardoor btw vrij.
Vrijwillige CO2-compensatie € 1,50
Locatie de Rozengaard, Groenekan
Tijden do 9 juli en vr 10 juli 2026: beide dagen van 10.00 – 16.00 uur
